"Super student 6 " тэтгэлэгт хөтөлбөрт Рояаль олон улсын дээд сургуулийн оюутнууд амжилттай оролцов

2018 - 06 - 11

Их засаг Их сургуулиас зохион байгуулсан "SUPER STUDENT 6" Уралдаант хөтөлбөрт Рояаль олон улсын дээд сургуулийн оюутнууд амжилттай оролцов. Тус сургуулийн 1 дүгээр курсын оюутан Э. Сондор Япон улсад 100% хөнгөлөлттэй сурах эрхийн бичиг, 3- р курсын оюутан Билгүүн БНСУ-д 100% хөнгөлөлттэй сурах эрхийн бичигийн эзэн болж, 1 дүгээр курсын оюутан Нандин-Эрдэнэ сургалтын төлбөрийн 60 хувийн хөнгөлөлт авах эрх хожлоо. Авьяаслаг бүтээлч оюутнууддаа болон удирдсан багш Т.Ням-Осор, Н.Энх-Амгалан нартаа баяр хүргье.

Write a comment:

Add